Dark Rituals Attacking Hordes Pledge Kickstarter ENG

Kód: 120
Téměř vyprodáno
Neohodnoceno
4 690 Kč –14 %
Dark Rituals Attacking Hordes Pledge Kickstarter ENG
4 690 Kč –14 % 3 990 Kč
Skladem (1 ks)

Dark Rituals Kickstarter Attacking Hordes Pledge vč. všech stretch goals. V ENG. !POZOR, krabička od stretch goals může být místy trochu pomačkaná, jelikož je pouze z tenkého papíru, obsah je v pořádku, zboží je ve slevě na základě této drobné kosmetické vady!

LINK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak se mnoho rovin existence otáčí a zmítá, občas se alternativní dimenze dokonale sladí. Na krátké okamžiky v časovém měřítku multivesmíru tyto konjunkce umožňují objektům proklouznout z jednoho světa do druhého, někdy nepozorovaně, jindy způsobí chaos.

Jedna taková konjunkce nastala mezi Zemí a Neemossem během temných věků. Tyto dvě dimenze se nemohou lišit více. Fyzika v alternativní rovině se více podobá magii a její zhoubné účinky vytvářejí světy plné nestvůr a krutosti, čehož je Neemoss nejlepším příkladem. Když se předměty z Neemossu objeví na Zemi, jsou stále prodchnuty jejich magickou esencí, kterou rychle objevili léčitelé, alchymisté, fakíři a nejrůznější prodavači hadího oleje, když jejich magie začala skutečně fungovat! Situace se však rozhodně zhorší, když Konjunkce zesílí a první čarodějky z Neemossu přejdou na Zemi.

Pomozte hrdinům zvládnout jejich nově nabyté magické síly, když budou bránit svou zemi před zlovolnými čarodějnicemi a mnoha učedníky, které povolaly. Nebo ovládejte Čarodějnice při dokončování jejich rituálů, které mají zpustošit Zemi!

Temné rituály: Rituály: Malleus Maleficarum je asymetrická desková hra "jeden proti mnoha" pro 2 až 5 hráčů. Tým lidí ovládá malou skupinu hrdinů, kteří brání vesničany před jediným hráčem ovládajícím podlé Síly zla. Všichni hráči spravují zásobu výdrže, kterou platí za akce svých postav. Hra je dynamická s malými prostoji: tahy se střídají mezi oběma silami, přičemž postava na každé straně provede jednu nebo dvě akce v každém tahu, dokud má ještě výdrž.

Hra je organizována podle scénářů s jedinečnými cíli. Scénáře lze propojit do delší kampaně nebo je hrát samostatně, pokud je vaše skupina příležitostnější. Příběhové scénáře, herní mechaniky, detailní miniatury a svěží modulární desky oživují herní svět.

Podaří se vám pomocí magie Neemoss porazit invazní hordu? Nebo dokončíte Temné rituály a přivoláte ultimátní zlo?

Doplňkové parametry

Kategorie: ANGLICKÉ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg