Zaklínač Starý Svět (The Witcher Old World Standard Box Pledge Kickstarter CZ)

Kód: 403
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
3 790 Kč –8 %
capture2
3 790 Kč –8 % 3 490 Kč
Objednáno (>5 ks)

Předobjednávka, předpokládané datum dostupnosti Q2/2023. Zaklínač Starý svět (The Witcher Old World Kickstarter Standard Box Pledge v CZ vč. stretch goals). Stretch goals: Wild Hunt, Monster Trail, Adventure Pack, Ciri (KS) a Lost Mount (KS). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře The Witcher: Old World se stanete zaklínačem - profesionálním zabijákem příšer a ponoříte se do legendárního světa seriálu Zaklínač.

Zaklínač se odehrává mnoho let před ságou Geralta z Rivie: Starý svět zkoumá dobu, kdy po kontinentu potulovaly nestvůry ve větším množství a vytvářely neustálé nebezpečí, které vyžadovalo pozornost odborně vycvičených zabijáků nestvůr, známých jako zaklínači. Pět soupeřících škol vycvičilo své adepty pomocí brutálního režimu, a jakmile byli plně připraveni, vydali se tito nyní uznávaní zaklínači na průzkum země, hledali problémy a dobrodružství a pomáhali ostatním za drobnou úplatu.

V této soutěžní dobrodružné deskové hře cestuje 2-5 hráčů po rozlehlé mapě, vydávají se na mistrovsky napsané úkoly, potkávají a činí nejednoznačná morální rozhodnutí, bojují s nestvůrami - a někdy se utkávají s ostatními čaroději, aby uhájili čest své školy!

Hra umožňuje hráčům sestavit si vlastní unikátní balíčky karet výběrem z široké škály schopností: útoků, úskoků a bojové magie čarodějů - tzv. znamení. Prostřednictvím součinnosti karet se hráči snaží dosáhnout mocných kombinací, když naplno využívají charakteristické schopnosti své zaklínačské školy. Úkoly, bitvy, a dokonce i kostkový poker umožňují každému hráči vydělávat peníze, získávat nové předměty a trénovat své schopnosti.

Hráč, který jako první získá 4-6 trofejí, přičemž jejich počet je stanoven na začátku hry, hru okamžitě vyhrává. Trofeje lze získat zabíjením nestvůr, vyvoláváním a vyhráváním chaotických hospodských rvaček proti jinému zaklínači, trénováním atributů na nejvyšší úroveň a řešením určitých úkolů v průběhu dobrodružství.

Hra obsahuje sólo režim.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předprodej
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg