The Witcher Old World Deluxe Edition EN

Kód: 395
Akce Novinka Téměř vyprodáno
Neohodnoceno
4 090 Kč –22 %
capture58
4 090 Kč –22 % 3 190 Kč
Skladem (1 ks)

The Witcher Old World Deluxe Edition EN.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře The Witcher: Old World se stanete zaklínačem - profesionálním zabijákem příšer a ponoříte se do legendárního světa seriálu Zaklínač.

Zaklínač se odehrává mnoho let před ságou Geralta z Rivie: Starý svět zkoumá dobu, kdy po kontinentu potulovaly nestvůry ve větším množství a vytvářely neustálé nebezpečí, které vyžadovalo pozornost odborně vycvičených zabijáků nestvůr, známých jako zaklínači. Pět soupeřících škol vycvičilo své adepty pomocí brutálního režimu, a jakmile byli plně připraveni, vydali se tito nyní uznávaní zaklínači na průzkum země, hledali problémy a dobrodružství a pomáhali ostatním za drobnou úplatu.

V této soutěžní dobrodružné deskové hře cestuje 2-5 hráčů po rozlehlé mapě, vydávají se na mistrovsky napsané úkoly, potkávají a činí nejednoznačná morální rozhodnutí, bojují s nestvůrami - a někdy se utkávají s ostatními čaroději, aby uhájili čest své školy!

Hra umožňuje hráčům sestavit si vlastní unikátní balíčky karet výběrem z široké škály schopností: útoků, úskoků a bojové magie čarodějů - tzv. znamení. Prostřednictvím součinnosti karet se hráči snaží dosáhnout mocných kombinací, když naplno využívají charakteristické schopnosti své zaklínačské školy. Úkoly, bitvy, a dokonce i kostkový poker umožňují každému hráči vydělávat peníze, získávat nové předměty a trénovat své schopnosti.

Hráč, který jako první získá 4-6 trofejí, přičemž jejich počet je stanoven na začátku hry, hru okamžitě vyhrává. Trofeje lze získat zabíjením nestvůr, vyvoláváním a vyhráváním chaotických hospodských rvaček proti jinému zaklínači, trénováním atributů na nejvyšší úroveň a řešením určitých úkolů v průběhu dobrodružství.

Hra obsahuje sólo režim.

Obsah Deluxe verze:

1 herní deska

28 miniatur příšer

90 akčních karet

36 karet průzkumu eity

36 karet průzkumu divočiny

56 karet událostí

28 karet lektvarů

8 karet trofejí atributů

10 karet nápovědy 1 karta sólové nápovědy

2 sady 5 zaklínačských pokerových kostek

35 žetonů zlata

1 miniatura uzavřené krčmy

18 žetonů lokací

28 karet příšer

28 žetonů příšer

20 karet boje s příšerami

5 sad hráčských komponent - každá obsahuje 1 hrací desku, 1 plastový bodovací žeton, 10 startovních akčních karet, 1 miniaturu Zaklínače, 5 dřevěných kostek, 1 dřevěná značka štítu, 4 karty zaklínačských trofejí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kickstarter hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg